ART / Lithographs / Graphic art 12167541
nr 1216 7541
GRAPHIC ART
Sara Åberg, fish. Signed, numbered 57/90. Löst blad, sheet: 36x30 cm,
Sara Åberg, Fisk. Signerad, numrerad 57/90. Löst blad, bladets mått: 36x30 cm
SEK 100
Monday November 12 2018
at 19:27:16
10/11 10:20:41